Domov    E-shop    Zdravotnícke prístroje a pomôc...    Aróma difuzérvSTADLER FORM MIA TITANIUM

Aróma difuzérvSTADLER FORM MIA TITANIUM

30,90 €Ultrazvukový aroma difuzér Stadler Form Mia v čiernej farbe. Rozptyľuje vône a esenciálne oleje vo forme jemnej hmly. Jedno naplnenie nádoby na vodu osvieži miestnosť po dobu 10 hodín. Vybavený LED diódou, ktorá indikuje stav prístroja. Vďaka malým rozmerom sa zmestí takmer kdekoľvek. Je určený pre miestnosti o veľkosti 30 m2. Po spotrebovaní náplne sa difuzér Stadler Form Mia automaticky vypne, vďaka bezpečnostnej poistke. Nádoba na vodu má objem 100 ml. Maximálna hlučnosť dosahuje 26 dB.

Malý a elegantný

Aroma difuzér  STADLER FORM Mia je výkonným pomocníkom na spríjemnenie a prevoňanie vzduchu. Je ideálnym pomocníkom pre každého, kto chce doma či v kanceláriivoňavý vzduch. Pomocou ultrazvukovej technológie dokáže optimálne rozptyľovať vône a esenciálne oleje vo forme mimoriadne jemnej hmly. V elegantnom čiernom prevedení sa pritom dokonale hodí takmer do každého moderného interiéru.

Vlastnosti

Difuzér používa ultrazvukovú technológiu. Veľmi rýchla pulzácia pretvára emulziu na prevoňanú vodnú paru, ktorá je šírená ďalej do miestnosti. Vďaka viditeľnej vodnej pare je vôňa do okolia šírená rovnomerne. Na jedno naplnenie tak dokáže difuzér pracovať až 10 hodín. Objem nádoby na vodu dosahuje 100 ml. Po spotrebovaní náplne sa automaticky vypne vďaka bezpečnostnej poistke. S týmto účelným prístrojom dokážete prevoňať vzduch  v miestnostiach s rozlohou až do 30 m2. Výhodou je tiež nerušivá LED dióda, ktorá indikuje stav prístroja. Ak svieti, potom prístroj pracuje, ak nesvieti je vypnutý.

Dostupnosť: pocet na sklade 1 ks
 ks