Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Ruža    Ruža a šípka - kozmetický balíček

Ruža a šípka - kozmetický balíček

8,90 €Darčekové balenie ružovej kozmetiky s extraktmi zo šípok a kvetov ruže. Originálna darčeková sada kozmetiky zložená zo sprchového gélu 100 ml, toaletného mydla 100 g a vlasového šampónu 100 ml. Skvelý darček pre ženy.

 

Sprchový gél s extraktmi zo šípok a kvetov ruže 100 ml. Jemný prípravok osobnej hygieny vhodný na umývanie celého tela, s podmanivou modernou vôňou. Je obohatený o kozmetický olivový olej a kvalitné extrakty z plodov šípky (Rosa Canina) a kvetov ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky. V kombinácii s kvalitnými umývacími zložkami receptúry vznikol prípravok s jemným pôsobením na pokožku. Bohatá pena je vhodná na každodenné použitie, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

 

Krémové toaletné mydlo s glycerínom, extraktom z bylín a vôňou ruže 100 g. Jemné krémové toaletné mydlo s glycerínom a extrakty harmančeka pravého (Chamomilla recutita L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.), šalvia lekára žihľavy dvojdomé (Urtica dioica L.) a brezy bielej (Betula albumu L). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

 

Vlasový šampón s extraktmi zo šípok a kvetov ruže 100 ml. Jemný vlasový šampón vhodný pre všetky druhy vlasov. Špeciálne zloženie prispieva k vysoko kvalitnej starostlivosti o vlasy, hygiene pokožky a jej vitalite. Prípravok obsahuje extrakty z plodov šípky (Rosa Canina) a kvetov ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky, prispievajúce k šetrnému umývaniu vlasov a napomáhajú ich udržiavať prirodzene hebké a jemné.

Dostupnosť: Skladom
Tento Výber nieje v ponuke! Vyberte z možností!