Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Ruža    Darčekový plechový box - Ruža

Darčekový plechový box - Ruža

34,00 €Originálny darčekový plechový box obsahuje kozmetické výrobky s extraktmi šípku a ruže a dekoračná doska s potlačou. Krásny darčekový kôš pre ženu plný voňavých darčekov doplnený o praktickú plechovú dózu na kvety.

 

Originálny darčekový kôš obsahuje:

Krémový sprchový gél 200 ml s extraktmi zo šípok a kvetov ruže 200 ml. Jemný prípravok osobnej hygieny vhodný na umývanie celého tela, s podmanivou modernou vôňou. Je obohatený o kozmetický olivový olej a kvalitné extrakty z plodov šípky (Rosa Canina) a kvetov ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky. V kombinácii s kvalitnými umývacími zložkami receptúry vznikol prípravok s jemným pôsobením na pokožku. Bohatá pena je vhodná na každodenné použitie, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

 

Vlasový šampón 200 ml s extraktmi zo šípok a kvetov ruže 200 ml. Jemný vlasový šampón vhodný pre všetky druhy vlasov. Špeciálne zloženie prispieva k vysoko kvalitnej starostlivosti o vlasy, hygiene pokožky a jej vitalite. Prípravok obsahuje extrakty z plodov šípky (Rosa Canina) a kvetov ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky, prispievajúce k šetrnému umývaniu vlasov a napomáhajú ich udržiavať prirodzene hebké a jemné.

 

Toaletné mydlo 80 g extraktom z bylín a vôní ruže. Jemné krémové toaletné mydlo s glycerínom a extraktmi harmančeka pravého (Chamomilla recutita L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.), šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.), žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.) a brezy bielej ). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

 

Kúpeľová soľ s bylinami 1200 g – relaxačná s ibištekom – a filtračným vreckom. Kúpeľová soľ s bylinkami na prípravu blahodárne pôsobiace kúpele. Obsahuje pravý sušený ibištekový kvet (Hibisci Flos). Kúpeľ s teplou vodou a podmanivou vôňou stimuluje organizmus, uvoľňuje vnútorné napätie a podporuje čistiace a ošetrujúce účinky na pokožku.

 

Dekoračná kuchynská doštička – Kuchyňa je srdcom domova. Originálna dekoračná kuchynská doštička s originálnou potlačou pre babičku, mamičku alebo kamarátku – Kuchyňa je srdcom domova. Krásna dekorácia pre váš domov alebo chalupu. Veľkosť: 28 x 12 cm.

 

Praktický plechový box použiteľný na ako dekoráciu do vašej domácnosti či na záhradu.

Dostupnosť: pocet na sklade 2 ks
 ks