Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Ruža    Botanica kozmetická sada - ruža

Botanica kozmetická sada - ruža

16,70 €Kozmetický darčekový balíček zložený z výrobkov prémiovej kozmetiky Botanica Bohemia - šípky a ruže. Originálna darčeková sada obsahuje sprchový gél 200 ml. vlasový šampón 200 ml a ručne vyrábané toaletné mydlo 100 g s extraktmi zo šípok a kvetov ruže.

 

Zloženie kozmetického darčekového balíčka.

Botanica Bohemia - premium sprchový gél s extraktmi zo šípok a kvetov ruže 200 ml. Sprchový gél je obohatený o kozmetický olivový olej a kvalitné extrakty z plodov šípky (Rosa Canina) a kvetov ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky. V kombinácii s kvalitnými umývacími zložkami receptúry vznikol prípravok s jemným pôsobením na pokožku. Bohatá pena je vhodná na každodenné použitie, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

 

Botanica Bohemia – premium vlasový šampón s extraktmi zo šípok a kvetov ruže 200 ml. Jemný vlasový šampón vhodný pre všetky druhy vlasov. Špeciálne zloženie prispieva k vysoko kvalitnej starostlivosti o vlasy, hygiene pokožky a jej vitalite. Prípravok obsahuje extrakty z plodov šípky (Rosa Canina) a kvetov ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky, prispievajúce k šetrnému umývaniu vlasov a napomáhajú ich udržiavať prirodzene hebké a jemné.

 

Botanica Bohemia – premium jemné toaletné mydlo 100 g s extraktmi zo šípok a kvetov ruže. Jemné krémové toaletné mydlo s glycerínom a extraktmi harmančeka pravého (Chamomilla recutita L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.), šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.), žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.) a brezy bielej ). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

 

Kozmetický darčekový balíček je originálne vymyslený ako knižka. Po odklopení prednej strany krabičky uvidíte na jednej strane výrobky ružovej kozmetiky a na obálke zaujímavé informácie o použití šípky a ruže v kozmetike. Ide o netradičné, ale o to viac atraktívne darčekové balenie ružovej kozmetiky.


Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.