Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Pagaštan konský - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

Pagaštan konský - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

7,00 €Darčekové balenie kozmetiky s extraktom z gaštanu konského je zložené zo sprchového gélu 250 ml a vlasového šampónu 250 ml. Obsahuje kvalitný kozmetický olivový olej a extrakt zo semien konského gaštanu, ktoré napomáhajú k ochrane pred nadmerným vysušovaním a podráždením pokožky.

 

Krémový sprchový gél s extraktom z gaštanu konského 250 ml. Jemný prostriedok osobnej hygieny vhodný na umývanie celého tela. Obsahuje kvalitný kozmetický olivový olej a extrakt zo semien konského gaštanu (Aesculus hippocastanum), ktoré v kombinácii s ďalšími ošetrujúcimi zložkami napomáhajú ochrane pred nadmerným vysušovaním a podráždením pokožky pri umývaní a jej udržiavaní v hebkom a jemnom stave

 

Vlasový šampón s extraktom z konského gaštanu 250 ml. Jemný vlasový šampón vhodný pre všetky druhy vlasov. Špeciálne zloženie prispieva k vysoko kvalitnej starostlivosti o vlasy, hygiene pokožky a jej vitalite. Vďaka originálnej receptúre s kvalitným extraktom z konského gaštanu (Aesculus Hippocastanum), ktorý obsahuje saponíny, flavonoidy, aminokyseliny a ďalšie prospešné látky, pôsobí pri umývaní šetrne na pokožku aj vlasy a napomáha ich udržiavať prirodzene hebké a jemné.

Dostupnosť: pocet na sklade 4 ks
 ks