Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Mŕtve more    Mŕtve more premium - sada kozmetiky

Mŕtve more premium - sada kozmetiky

10,80 €Darčekové balenie prémiovej kozmetiky s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora, sprchový gél, šampón, mydlo a kúpeľová soľ. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy a soľ z Mŕtveho mora.

 

Darčekové balenie obsahuje sprchový gél 200 ml, vlasový šampón 200 ml, toaletné mydlo 30 g a kúpeľová soľ 150 g

 

Sprchový gél s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora 200 ml. Originálny sprchový gél s produktmi mora. Je vhodný na umývanie celého tela. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržovať pokožku aj vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

 

Vlasový šampón s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora 200 ml. Originálny šampón s produktmi mora. Je vhodný na umývanie všetkých druhov vlasov. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržovať pokožku hlavy a vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

 

Kúpeľová soľ s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora 150 g. Originálna prísada do kúpeľa - soľ s produktmi mora. Je vhodná na vytvorenie osviežujúceho a očistného kúpeľa. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré pri kúpeli pomáhajú udržiavať pokožku hebkú, sviežu, čistú a nedráždia ju. Minimálny obsah morskej soli 10% hm.

 

Toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z morskej riasy 30 g. Jemné toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z vodnej riasy (Ulva lactuca). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

Dostupnosť: pocet na sklade 3 ks
Tento Výber nieje v ponuke! Vyberte z možností!