Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Mŕtve more - kozmetický balíček

Mŕtve more - kozmetický balíček

8,90 €Darčekové balenie kozmetiky Blue Spa s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora. Originálna darčeková sada kozmetiky zložená zo sprchového gélu 100 ml, toaletného mydla 100 g a vlasového šampónu 100 ml.

 

Sprchový gél s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora 100 ml. Originálny sprchový gél s produktmi mora. Je vhodný na umývanie celého tela. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržovať pokožku aj vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

 

Toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z morskej riasy 100 g. Jemné toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z vodnej riasy (Ulva lactuca). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

 

Vlasový šampón s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora 100 ml. Originálny šampón s produktmi mora. Je vhodný na umývanie všetkých druhov vlasov. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržovať pokožku hlavy a vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

Dostupnosť: Skladom
Tento Výber nieje v ponuke! Vyberte z možností!