Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Med a kozie mlieko - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

Med a kozie mlieko - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

7,00 €Darčekové balenie kozej kozmetiky s extraktmi z medu a kozieho mlieka obsahuje krémový sprchový gél 250 ml a vlasový šampón 250 ml. Kozmetika ďalej obsahuje kozmetický olej z olív a ďalšie látky zabraňujúce nadmernému vysušovaniu pokožky.

 

Krémový sprchový gél s extraktmi z medu a kozieho mlieka 250 ml. Jemný prostriedok modernej osobnej hygieny. Je vhodný na umývanie celého tela. Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodarnými účinkami olivového oleja, extraktu z medu včely medonosnej (Apis mellifica) a extraktu z kozieho mlieka, ktoré v kombinácii s ďalšími ošetrujúcimi zložkami napomáhajú ochrane pred nadmerným vysušovaním a podráždením pokožky pri umývaní. a jemnom stave.

 

Vlasový šampón s extraktmi z medu a kozieho mlieka 250 ml. Jemný prostriedok modernej osobnej hygieny. Je vhodný pre všetky druhy vlasov. Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodarnými účinkami olivového oleja, extraktu z medu včely medonosnej (Apis mellifica) a extraktu z kozieho mlieka, ktoré v kombinácii s ďalšími ošetrujúcimi zložkami napomáhajú ochrane pred nadmerným vysušovaním vlasov a vlasovej pokožky pri umývaní a jej umývaní hebkom a jemnom stave.

Dostupnosť: pocet na sklade 3 ks
 ks