Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Levanduľa    Levanduľa premium - sada kozmetiky

Levanduľa premium - sada kozmetiky

10,40 €Darčeková kozmetická sada levanduľovej kozmetiky obsahuje sprchový gél 200 ml, vlasový šampón 200 ml a ručne vyrábané toaletné mydlo 30 g s bylinným extraktom a vôňou levandule. Krásny voňavý darček pre ženu.
 
 
 
Darčekový kozmetický balíček Levanduľa - sprchový gél 200 ml, vlasový šampón 200 ml a toaletné mydlo 30 g
Darčeková kozmetická sada pre ženu, skvelý darček k narodeninám, sviatku, na Vianoce alebo len pre radosť.
 
Krémový sprchový šampón s olivovým olejom, extraktom z bylín, jogurtovou aktívnou zložkou a vôňou levandule. Je vhodný na umývanie celého tela vrátane vlasov. Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodarnými účinkami olivového oleja, jogurtu a extraktov zo žihľavy dvojdomé (Urtica dioica L.), harmančeka pravého (Chamomilla recutita L.), brezy bielej (Betula alba L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officina .) a šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.) na pokožku. Obsahuje mliečne frakcie bohaté na proteíny, fermentované jogurtovými kultúrami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahom laktózy, vitamínu A, vitamínov skupiny B a minerálov.
 
Jemný vlasový šampón s extraktom brezy a vôňou levandule. Nový vlasový šampón s osvedčenou zmesou extraktov z brezy bielej (Betula alba L.), žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.), harmančeka pravého (Chamomilla recutita), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.) a šalvie lekárskej (Salvia officinalis , ktoré v kombinácii s jemnými aktívnymi látkami šampónu podporujú čistiace a účinky na vlasy a pokožku. Je vhodný pre všetky typy vlasov, umýva šetrne a ľahko sa oplachuje.
 
Krémové toaletné mydlo s glycerínom, extraktom z bylín a vôňou levandule. Jemné krémové toaletné mydlo s glycerínom a extraktmi harmančeka pravého (Chamomilla recutita L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.), šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.), žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.) a brezy bielej ). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.
Dostupnosť: pocet na sklade 1 ks
 ks