Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Levanduľa    Darčekový plechový box - levanduľa (veľký)

Darčekový plechový box - levanduľa (veľký)

34,00 €Originálny darčekový plechový box obsahuje kozmetické výrobky s vôňou levandule a dekoračná doska s potlačou. Krásny darčekový kôš pre ženu plný voňavých darčekov doplnený o praktickú plechovú dózu na kvety.

 

Originálny darčekový kôš obsahuje:

 

Krémový sprchový šampón 200 ml s olivovým olejom, extraktom z bylín, jogurtovou aktívnou zložkou a vôňou levandule. Je vhodný na umývanie celého tela vrátane vlasov. Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodarnými účinkami olivového oleja, jogurtu a extraktov zo žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.), harmančeka pravého (Chamomilla recutita L.), brezy bielej (Betula alba L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officina .) a šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.) na pokožku. Obsahuje mliečne frakcie bohaté na proteíny, fermentované jogurtovými kultúrami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahom laktózy, vitamínu A, vitamínov skupiny B a minerálov.

 

Jemný vlasový šampón 200 ml s extraktom brezy a vôňou levandule. Nový vlasový šampón s osvedčenou zmesou extraktov z brezy bielej (Betula alba L.), žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.), harmančeka pravého (Chamomilla recutita), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.) a šalvie lekárskej (Salvia officinalis , ktoré v kombinácii s jemnými aktívnymi látkami šampónu podporujú čistiace a účinky na vlasy a pokožku. Je vhodný pre všetky typy vlasov, umýva šetrne a ľahko sa oplachuje.

 

Krémové toaletné mydlo 80 g s glycerínom, extraktom z bylín a vôňou levandule. Jemné krémové toaletné mydlo s glycerínom a extraktmi harmančeka pravého (Chamomilla recutita L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.), šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.), žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.) a brezy bielej ). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

 

Kúpeľová soľ s bylinami 1200 g – upokojujúca s levanduľou – as filtračným vreckom. Kúpeľová soľ s bylinkami na prípravu blahodárne pôsobiace kúpele. Obsahuje kvety levandule (Lavandulae Flos), ktorá je oddávna používaná na ošetrovanie problematickej pleti. Kúpeľ s teplou vodou a podmanivou vôňou stimuluje organizmus, uvoľňuje vnútorné napätie a podporuje čistiace a ošetrujúce účinky na pokožku.

 

Dekoračná kuchynská doštička - levanduľa. Dekoračná drevená doštička s originálnou potlačou. Krásna dekorácia pre váš domov alebo chalupu. Veľkosť 28 x 12 cm.

 

Praktický plechový box použiteľný na ako dekoráciu do vašej domácnosti či na záhradu.

Dostupnosť: Skladom
Tento Výber nieje v ponuke! Vyberte z možností!