Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Konopný olej    Konopný olej premium - sada kozmetiky

Konopný olej premium - sada kozmetiky

10,40 €Darčekové balenie prémiovej konopnej kozmetiky. Kozmetická sada obsahuje sprchový gél 200 ml, vlasový šampón 200 ml, kúpeľová soľ 150 g a mydlo 30 g s konopným olejom. Vyrobené v Českej republike.

 

Konopný sprchový gél 200 ml – jemný prípravok osobnej hygieny, vhodný na umývanie celého tela s podmanivou modernou vôňou. Obsahuje kvalitný olej zo semien konope (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodný emollient, zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku a napomáha ju udržiavať prirodzene hebkú a jemnú. Bohatá pena je vhodná na každodenné použitie, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

 

Konopný vlasový šampón 200 ml – jemný prípravok osobnej hygieny, vhodný na umývanie celého tela s podmanivou modernou vôňou. Obsahuje kvalitný olej zo semien konope (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodný emollient, zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku a napomáha ju udržiavať prirodzene hebkú a jemnú. Bohatá pena je vhodná na každodenné použitie, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

 

Konopná kúpeľová soľ 150 g v plátenom sáčku - nová kúpeľová soľ z radu kozmetiky s prírodnými látkami pre ošetrujúci blahodarný kúpeľ. Je pripravená ako unikátna kombinácia kvalitnej soli s kvalitným olejom zo semien konope (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodný emollient, zjemňuje pôsobenie ostatných zložiek na pokožku a napomáha ju udržiavať prirodzene hebkú a jemnú. Kúpeľ s teplou vodou stimuluje organizmus, uvoľňuje vnútorné napätie a podporuje čistiace a ošetrujúce účinky na pokožku.

 

Konopné toaletné mydlo 30 g - jemné toaletné mydlo s glycerínom a kvalitným olejom zo semien konope (Cannabis Sativa L. Angiospermae). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

Dostupnosť: pocet na sklade 1 ks
 ks