Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Kokos    Kokos - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

Kokos - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

7,00 €Kozmetický balíček s kokosovým olejom obsahuje sprchový gél a vlasový šampón. Kozmetika je obohatená o kvalitný kozmetický olej zo semien kokosovníka orechoplodého a olej z plodov olivovníka európskeho.

 

Kozmetická sada kokos je krásny darček pre každú ženu. Kozmetický balíček obsahuje sprchový gél 250 ml a vlasový šampón 250 ml s kokosovým olejom.

 

Sprchový gél s kokosovým olejom 250 ml. Je obohatený o kvalitný kozmetický olej zo semien kokosovníka orechoplodého (Cocos nucifera, Arecaceae) a olej z plodov olivovníka európskeho (Olea Europaea). V kombinácii s kvalitnými umývacími zložkami receptúry vznikol prípravok s jemným pôsobením na pokožku. Bohatá pena je vhodná na každodenné použitie, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

 

Vlasový šampón s kokosovým olejom 250 ml. Jemný vlasový šampón vhodný pre všetky druhy vlasov. Špeciálne zloženie prispieva k vysoko kvalitnej starostlivosti o vlasy, hygiene pokožky a jej vitalite. V prípravku je kvalitný kozmetický olej zo semien kokosovníka orechoplodého (Cocos nucifera, Arecaceae) a olej z plodov olivovníka európskeho (Olea Europaea), ktoré s ďalšími ošetrujúcimi zložkami prispievajúce k šetrnému umývaniu vlasov i vlasovej pokožky a napomáhajú ich udržiavať prirodzene hebké.

Dostupnosť: pocet na sklade 3 ks
 ks