Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Kokos    Darčekový plechový box - kokos

Darčekový plechový box - kokos

26,50 €Darčekový plechový box s kozmetikou s kokosovým olejom obsahuje sprchovací gél, vlasový šampón, kúpeľovú penu, toaletné mydlo a šumivú bombu do kúpeľa. Skvelý darček pre ženu k narodeninám, k sviatku, pre radosť alebo na Vianoce.

 

Darčekový kôš obsahuje:

Praktický plechový box na dekoráciu v domácnosti, použiteľný aj ako črepník alebo miska na kvetináče

 

Sprchový gél s kokosovým olejom 250 ml

Je obohatený o kvalitný kozmetický olej zo semien kokosovníka orechoplodého (Cocos nucifera, Arecaceae) a olej z plodov olivovníka európskeho (Olea Europaea). V kombinácii s kvalitnými umývacími zložkami receptúry vznikol prípravok s jemným pôsobením na pokožku. Bohatá pena je vhodná na každodenné použitie, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

 

Vlasový šampón s kokosovým olejom 250 ml

Jemný vlasový šampón vhodný pre všetky druhy vlasov. Špeciálne zloženie prispieva k vysoko kvalitnej starostlivosti o vlasy, hygiene pokožky a jej vitalite. V prípravku je kvalitný kozmetický olej zo semien kokosovníka orechoplodého (Cocos nucifera, Arecaceae) a olej z plodov olivovníka európskeho (Olea Europaea), ktoré s ďalšími ošetrujúcimi zložkami prispievajúce k šetrnému umývaniu vlasov i vlasovej pokožky a napomáhajú ich udržiavať prirodzene hebké.

 

Kúpeľová pena s kokosovým a olivovým olejom 500 ml

Kokosová pena do kúpeľa je jemný prípravok osobnej hygieny, vhodný aj na veľmi častú hygienu tela s podmanivou modernou vôňou. Je obohatený o kvalitný kozmetický olej zo semien kokosovníka orechoplodého (Cocos nucifera, Arecaceae) a olej z plodov olivovníka európskeho (Olea Europaea). V kombinácii s kvalitnými umývacími zložkami receptúry vznikol prípravok s jemným pôsobením na pokožku. Bohatá pena je vhodná na každodenné použitie, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

 

Jemné toaletné mydlo 100 g s kokosovým olejom a glycerínom

Jemné kokosové tuhé mydlo s glycerínom a kvalitným olejom zo semien kokosovníka orechoplodého (Cocos nucifera, Arecaceae). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

 

Šumivá bomba 100 g - s kokosovým olejom

Šumivá penivá prísada do kúpeľa. Unikátna prísada do kúpeľa, ktorá sa efektne rozpúšťa a do kúpeľa pritom uvoľňuje veľmi jemné penivé a umývacie látky, olejové ošetrujúce látky a príjemnú vôňu, ktorá neobsahuje sledované alergény. Je plnohodnotnou kúpeľovou prísadou, ktorá nielen efektne šumí a vonia, ale obsahuje aj zložky, ktoré kvalitne a jemne umývajú pokožku a pomáhajú ju chrániť pred nadmerným vysušovaním. Kúpeľová vaňa bude po použití čistá bez mastných a ťažko rozpustných usadenín.

Dostupnosť: pocet na sklade 3 ks
 ks