Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Beer Spa pivná kozmetická sada - gél 250ml, pena 500ml, mydlo 70g

Beer Spa pivná kozmetická sada - gél 250ml, pena 500ml, mydlo 70g

9,90 €Darčekové balenie pivnej kozmetiky Beer Spa - sprchový gél 250 ml + pivná kúpeľová pena 500 ml + toaletné mydlo 70 g

 

Pivný sprchový gél s extraktmi z pivných kvasníc a chmeľu. Nová receptúra ​​využíva podľa vzoru moderných pivných kúpeľov priaznivé účinky pivných kvasníc na pokožku. Samotné extrakty z pivných kvasníc (Saccharomyces Cerevisiae) a chmeľu obyčajného (Humulus Lupulus) majú popísané pozitívne účinky na pokožku. Do receptúry prináša proteíny, lipoidy, vitamíny a ďalšie vlasu a pokožke prospešné látky. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinná kombinácia extraktov zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

 

Pivný kúpeľ, dvojzložkový kúpeľový kúpeľ s extraktmi z pivných kvasníc a chmeľu – svetlá. Pivný kúpeľ ku kvalitnej každodennej osobnej hygiene. Nová dvojzložková receptúra ​​využíva podľa vzoru moderných pivných kúpeľov priaznivé účinky pivných kvasníc. Kombinácia extraktu z pivných kvasníc (Saccharomyces Cerevisiae) a chmeľu obyčajného (Humulus Lupulus) majú popísané pozitívne účinky na pokožku. Receptúra ​​obsahuje proteíny, lipoidy, vitamíny a mnoho ďalších pokožke prospešných látok. Dvojzložková formulácia zosilňuje ošetrujúci efekt olejových komponentov a po umytí zanecháva pokožku čistú, jemnú a zamatovo hebkú.

 

Pivné toaletné mydlo s glycerínom a extrakty z pivných kvasníc a chmeľu. Jemné toaletné mydlo s glycerínom a extraktmi z pivných kvasníc (Saccharomyces Cerevisiae) a chmeľu obyčajného (Humulus Lupulus). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

Dostupnosť: pocet na sklade 2 ks
 ks