Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Argánový olej    Darčekový plechový box - argánový olej

Darčekový plechový box - argánový olej

26,50 €Darčekový plechový box s kozmetikou s arganovým olejom obsahuje sprchový gél, vlasový šampón, kúpeľovú penu, toaletné mydlo a šumivú bombu do kúpeľa. Skvelý darček pre ženu k narodeninám, k sviatku, pre radosť alebo na Vianoce.

 

Darčekový kôš obsahuje:

Praktický plechový box na dekoráciu v domácnosti, použiteľný aj ako črepník alebo miska na kvetináče

 

Sprchový gél s arganovým olejom 250 ml

Obsahuje kvalitný olej z Argánie tŕnitej (Argania spinosa), ktorý pôsobí ako prírodný emollient a pomáha zjemňovať účinok aktívnych zložiek na pokožku. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinná kombinácia aditív zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

 

 

Vlasový šampón s arganovým olejom 250 ml

Obsahuje kvalitný olej z Argánie tŕnitej (Argania spinosa), ktorý pôsobí ako prírodný emollient, zjemňuje účinok aktívnych zložiek na vlas a napomáha ich udržiavať prirodzene hebké a jemné. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinné aditíva zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a ľahšie rozčesávanie vlasov.

 

Kúpeľová pena s arganovým olejom 500 ml

Arganová pena do kúpeľa je novinka v každodennej osobnej hygiene, ktorá využíva originálne rastlinné komponenty na skvalitnenie starostlivosti o pokožku celého tela. Obsahuje kvalitný olej z Argánie tŕnitej (Argania spinosa), ktorý pôsobí ako prírodný emollient a pomáha zjemňovať účinok aktívnych zložiek na pokožku. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinná kombinácia aditív zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

 

 

Jemné toaletné mydlo 100 g s arganovým olejom a glycerínom

Jemné arganové tuhé mydlo s glycerínom a kvalitným olejom z Argánie tŕnisté (Argania spinosa). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

 

 

Šumivá bomba 100 g - s arganovým olejom

Šumivá penivá prísada do kúpeľa. Unikátna prísada do kúpeľa, ktorá sa efektne rozpúšťa a do kúpeľa pritom uvoľňuje veľmi jemné penivé a umývacie látky, olejové ošetrujúce látky a príjemnú vôňu, ktorá neobsahuje sledované alergény. Je plnohodnotnou kúpeľovou prísadou, ktorá nielen efektne šumí a vonia, ale obsahuje aj zložky, ktoré kvalitne a jemne umývajú pokožku a pomáhajú ju chrániť pred nadmerným vysušovaním. Kúpeľová vaňa bude po použití čistá bez mastných a ťažko rozpustných usadenín.

Dostupnosť: pocet na sklade 2 ks
 ks