Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Argánový olej    Argánový olej - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

Argánový olej - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

7,00 €Kozmetický balíček s arganovým olejom. Obsahuje sprchový gél 250 ml a vlasový šampón s kvalitným olejom z Argánie tŕnisté, ktorý pôsobí ako prírodný emollient, zjemňuje účinok aktívnych zložiek na vlas a napomáha ich udržiavať prirodzene hebké a jemné.

 

Sprchový gél s arganovým olejom 250 ml. Obsahuje kvalitný olej z Argánie tŕnitej (Argania spinosa), ktorý pôsobí ako prírodný emollient a pomáha zjemňovať účinok aktívnych zložiek na pokožku. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinná kombinácia aditív zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

 

Vlasový šampón s arganovým olejom 250 ml. Obsahuje kvalitný olej z Argánie tŕnitej (Argania spinosa), ktorý pôsobí ako prírodný emollient, zjemňuje účinok aktívnych zložiek na vlas a napomáha ich udržiavať prirodzene hebké a jemné. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinné aditíva zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a ľahšie rozčesávanie vlasov.

Dostupnosť: pocet na sklade 3 ks
 ks