Domov    E-shop    Prírodné vitamíny    EKOVIT ENERGIA A KONCENTRÁCIA

EKOVIT ENERGIA A KONCENTRÁCIA

19,20 €   12,80 €   Zľava 33.33%
  Novinka
EKOVIT ENERGIA  A  KONCENTRÁCIA – tekutý doplnok výživy obsahujúci komplex prírodných vitamínov B, s prídavkom extraktu z ginkgo biloba, ovocných extraktov a prášku z baobabu. Pasterizované.


PANMOL B-COMPLEX – komplex prírodných vitamínov B, získaný z klíčkov quinoa (Chenopodium quinoa Willd.), PANMOL®® B-COMPLEX je registrovaná ochranná známka spoločnosti vis vitalis gmbh.


Zloženie: pomarančová ovocná šťava s koncentrovanou šťavou, organická sušená dužina plodov baobabu (Adansonia digitata), PANMOL® B-COMPLEX – komplex prírodných vitamínov B z klíčkov quinoa (Chenopodium quinoa Wild.) tiamín, riboflavín, niacín, vitamín B6, kyselina listová, vitamín B12, biotín, kyselina pantoténová) (0,4 %), extrakt z plodov peruánskej physalis (0,14 %), Palmyra Jaggery obsahujúca prírodný vitamín B12, extrakt z listov ginkgo biloba (Ginko biloba) štandardizovaný na flavónové glykozidy a terpénové laktóny, extrakt z plodov čiernych ríbezlí (Ribes nigrum L.), štandardizovaný na obsah antokyanínu, extrakt zo šípky (Rosa canina) štandardizovaný na vitamín C.

 

Odporúčaná dávka: 50 ml denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada  pestrej stravy. Pred použitím dobre pretrepte. Na dne fľaše sa môže vyzrážať sediment prírodného pôvodu. Balenie obsahuje 20 odporúčaných porcií. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Výrobca: EkoMedica SK
Obsah balenia: 1000ml
Dostupnosť: Skladom
 ks