Domov    E-shop    Oleje    Jedľa sibírska 100% olej 50ml

Jedľa sibírska 100% olej 50ml

10,50 €Priaznivo pôsobí na riadnu funkciu horných a dolných dýchacích ciest. Uľahčuje vykašliavanie a dezinfikuje priedušky. Pomáha zmierniť podráždenia krku, hrtanu a ústnej dutiny. Podporuje imunitný systém. Prekrvuje a omladzuje pokožku. Pomáha pri rôznych druhoch mykóz.

PRIAZNIVO PÔSOBÍ NA IMUNITNÝ SYSTÉM
OMLADZUJE KOŽU A POMÁHA PRI MYKÓZE
UZDRAVUJE PRI PRECHLADNUTÍ

 

V ľudovej medicíne sa jedľový olej používa ako výrobok, ktorý prináša úľavu pri prechladnutí a infekciách horných ciest dýchacích. Tiež sa používa externe. Omladzuje kožu a pomáha pri mykóze.

Olej z mladých výhonkov jedle je bohatý na terpény – zlúčeniny rastlinného pôvodu, používané pri liečebných, preventívnych a kozmetických procesoch. Medzi ne patrí: gáfor, A-pinén, borneol, limonén, bisabolén, kadinén, humulén (A-kariofilén) a iné. Terpény vo všeobecnosti uľahčujú vykašliavanie, spôsobujú lepšie prekrvenie pokožky a dezinfikujú priedušky. Na báze terpénov sa vyrábajú žlčopudné a žlčotvorné lieky.

Olej sa bežne používa v aromaterapii. Olej zo Sibírskej jedle priaznivo pôsobí na riadnu funkciu horných ciest dýchacích a imunitného systému. Je spoľahlivým spojencom v obdobiach premenlivého počasia, ktoré má nepriaznivý vplyv na náš organizmus. Pomáha predovšetkým v prípade podráždenia krku a hrtanu, pri respiračných ťažkostiach ukľudňuje ústa a krk.

 

Zloženie:
– olej z mladých výhonkov jedle sibírskej. Prírodný produkt extrahovaný formou parnej destilácie.

Výrobca: EkoMedica SK
Obsah balenia: 50ml
Dostupnosť: Skladom
 ks