Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Olivový olej    Olivový olej - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

Olivový olej - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

7,00 €Kozmetický darčekový balíček s olivovým a hroznovým olejom a extraktom z citrusov - sprchový gél 250 ml a vlasový šampón 250 ml. Olivová kozmetika zaisťuje účinné a šetrné umytie, ošetrenie a zamedzenie nadmernému vysušovaniu pokožky.

 

Olejový sprchový gél s olivovým a hroznovým olejom a extraktom z citrusov 250 ml. Moderný prípravok osobnej hygieny na skvalitnenie starostlivosti o pokožku celého tela. Kombinácia jemných umývacích zložiek s eudermickými olejmi z olivy (Olea Europaea) a hrozna vínnej révy (Vitis vinifera) zaisťuje účinné a šetrné umytie, ošetrenie a zamedzenie nadmernému vysušovaniu pokožky. Receptúra ​​je doplnená aj o ovocný extrakt z Citrus Limonum, ktorého súčasťou sú AHA kyseliny a ďalšie prospešné látky.

 

Olejový šampón s olivovým a hroznovým olejom a extraktom z citrusov 250 ml. Moderný prípravok osobnej hygieny na skvalitnenie starostlivosti o pokožku celého tela. Kombinácia jemných umývacích zložiek s eudermickými olejmi z olivy (Olea Europaea) a hrozna vínnej révy (Vitis vinifera) zaisťuje účinné a šetrné umytie, ošetrenie a zamedzenie nadmernému vysušovaniu pokožky. Receptúra ​​je doplnená aj o ovocný extrakt z Citrus Limonum, ktorého súčasťou sú AHA kyseliny a ďalšie prospešné látky.

Dostupnosť: pocet na sklade 4 ks
 ks