Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Mŕtve more    Darčekový plechový box - mŕtve more

Darčekový plechový box - mŕtve more

26,50 €Darčekový plechový box s kozmetikou s extraktom z morskej riasy obsahuje sprchový gél, vlasový šampón, kúpeľovú penu, toaletné mydlo a šumivú bombu do kúpeľa. Skvelý darček pre ženu k narodeninám, k sviatku, pre radosť alebo na Vianoce.

 

Darčekový kôš obsahuje:

 

Praktický plechový box na dekoráciu v domácnosti, použiteľný aj ako črepník alebo miska na kvetináče

 

Sprchový gél s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora 250 ml

Originálny sprchový gél s produktmi mora. Je vhodný na umývanie celého tela. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržovať pokožku aj vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

 

Vlasový šampón s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora 250 ml

Originálny šampón s produktmi mora. Je vhodný na umývanie všetkých druhov vlasov. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržovať pokožku hlavy a vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

 

Kúpeľová pena s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora 500 ml

Originálna kúpeľová pena s produktmi mora. Je vhodná aj k veľmi častému kúpeľu. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami prípravku a optimálnym pH pomáhajú udržovať pokožku tela v dobrej kondícii, hebké a čisté.

 

Toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z morskej riasy 100 g

Jemné toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z vodnej riasy (Ulva lactuca). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

 

Šumivá bomba 100 g - s extraktom z morskej riasy

Šumivá penivá prísada do kúpeľa. Unikátna prísada do kúpeľa, ktorá sa efektne rozpúšťa a do kúpeľa pritom uvoľňuje veľmi jemné penivé a umývacie látky, olejové ošetrujúce látky a príjemnú vôňu, ktorá neobsahuje sledované alergény. Je plnohodnotnou kúpeľovou prísadou, ktorá nielen efektne šumí a vonia, ale obsahuje aj zložky, ktoré kvalitne a jemne umývajú pokožku a pomáhajú ju chrániť pred nadmerným vysušovaním. Kúpeľová vaňa bude po použití čistá bez mastných a ťažko rozpustných usadenín.

Dostupnosť: pocet na sklade 2 ks
 ks