Levanduľový balíček

9,00 €Darčekový balíček levanduľovej kozmetiky obsahuje krémový sprchový gél 250 ml a toaletné mydlo 100 g a drevenú dekoráciu v tvare srdca. Kozmetická sada pre ženu s bylinným extraktom a vôňou levandule.

 

Krémový sprchový gél s olivovým olejom, extraktom z bylín, jogurtovou aktívnou zložkou a vôňou levandule 250 ml. Je vhodný na umývanie celého tela. Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodarnými účinkami olivového oleja, jogurtu a extraktov zo žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.), harmančeka pravého (Chamomilla recutita L.), brezy bielej (Betula alba L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officina .) a šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.) na pokožku. Obsahuje mliečne frakcie bohaté na proteíny, fermentované jogurtovými kultúrami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahom laktózy, vitamínu A, vitamínov skupiny B a minerálov.

 

Toaletné mydlo s glycerínom, extraktom z bylín a vôňou levandule 100 g. Jemné krémové toaletné mydlo s glycerínom a extrakty harmančeka pravého (Chamomilla recutita L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.), šalviejeskej lekárskej dvojdomé (Urtica dioica L.) a brezy bielej (Betula albumu L). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

 

Drevené srdce levandule - šírka 7,5 cm - dekorácia do vášho domu

Dostupnosť: pocet na sklade 6 ks
 ks