Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Konopný olej    Darčekový plechový box - konopný olej

Darčekový plechový box - konopný olej

26,50 €Darčekový plechový box s konopnou kozmetikou obsahuje sprchový gél, vlasový šampón, kúpeľovú penu, toaletné mydlo a šumivú bombu do kúpeľa s konopným olejom. Skvelý darček pre ženu k narodeninám, k sviatku, pre radosť alebo na Vianoce.

 

Darčekový kôš obsahuje:

Praktický plechový box na dekoráciu v domácnosti, použiteľný aj ako črepník alebo miska na kvetináče.

 

Konopný sprchový gél 250 ml – jemný prípravok osobnej hygieny, vhodný na umývanie celého tela s podmanivou modernou vôňou. Obsahuje kvalitný olej zo semien konope (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodný emollient, zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku a napomáha ju udržiavať prirodzene hebkú a jemnú. Bohatá pena je vhodná na každodenné použitie, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

 

Konopný vlasový šampón 250 ml – jemný prípravok osobnej hygieny, vhodný na umývanie celého tela s podmanivou modernou vôňou. Obsahuje kvalitný olej zo semien konope (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodný emollient, zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku a napomáha ju udržiavať prirodzene hebkú a jemnú. Bohatá pena je vhodná na každodenné použitie, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

 

Jemné toaletné mydlo 100 g s konopným olejom.

Jemné toaletné mydlo s glycerínom a kvalitným olejom zo semien konope (Cannabis Sativa L. Angiospermae). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

 

Krémová kúpeľová pena 500 ml s konopným olejom

Moderný prípravok osobnej hygieny, vhodný na častý kúpeľ celého tela s podmanivou vôňou. Obsahuje kvalitný olej zo semien konope (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodný emollient, zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku a napomáha ju udržiavať prirodzene hebkú a jemnú. V kúpeli vytvorí bohatú voňajúcu penu, ktorá šetrne čistí pokožku a vďaka svojmu zloženiu zamedzuje jej nadmernému vysušovaniu.

 

Šumivá bomba 100 g - s konopným olejom

Šumivá penivá prísada do kúpeľa. Unikátna prísada do kúpeľa, ktorá sa efektne rozpúšťa a do kúpeľa pritom uvoľňuje veľmi jemné penivé a umývacie látky, olejové ošetrujúce látky a príjemnú vôňu, ktorá neobsahuje sledované alergény. Je plnohodnotnou kúpeľovou prísadou, ktorá nielen efektne šumí a vonia, ale obsahuje aj zložky, ktoré kvalitne a jemne umývajú pokožku a pomáhajú ju chrániť pred nadmerným vysušovaním. Kúpeľová vaňa bude po použití čistá bez mastných a ťažko rozpustných usadenín.

Dostupnosť: pocet na sklade 2 ks
 ks