Domov    E-shop    Zdravotnícke prístroje a pomôc...    Bezdotykový infračervený teplomer digitálny LIVSANE

Bezdotykový infračervený teplomer digitálny LIVSANE

34,90 €

Bezdotykový infračervený teplomer model FDIR-V22. Teplomer možno použiť na meranie teploty ľudského tela na čele a predmetov na základe infračerveného žiarenia. Všetky predmety s teplotou vyššou ako absolútna nula vydávajú, v závislosti od svojej teploty, isté množstvo infračerveného žiarenia. Množstvo vyžiarenej energie úzko súvisí s rozpätím vlnových dĺžok. Keď je teplota čela v rozmedzí 36 – 37 °C (96,8 – 98,6 °F), vlnová dĺžka infračerveného žiarenia sa pohybuje v rozpätí 9 – 13 µm. Na základe tohto princípu je možné stanoviť skutočnú telesnú teplotu človeka jednoduchým zmeraním povrchovej teploty čela.

Použitie

Senzor teplomera sa namieri na povrch, ktorého teplota sa chce merať. Meranie teploty na čele. Keď je teplomer zapnutý, umiestni sa infračervený senzor pred čelo vo vzdialenosti 1 – 6 cm, potom sa stlačí tlačidlo Zapnutie/Snímanie teploty. Meranie je ukončené v priebehu 1 sekundy, kedy zaznie zvukový signál a na LCD displeji sa zobrazí výsledok merania.

  Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.