Domov    E-shop    Šťavy    Šťava noni 100% 500ml

Šťava noni 100% 500ml

12,20 €



Obsahuje látky, ktoré ničia kvasinky v črevách a pôsobia antibakteriálne. Vďaka látke zvanej serotonin môže pozitívne ovplyvňovať tvorbu endorfínu, známeho ako hormón šťastia. Jeho užívanie pomáha predchádzať infekciám a uľahčovať ich liečbu. Noni má upokojujúce a protizápalové účinky. Jeho užívanie má pozitívny vplyv na znižovanie vysokého krvného tlaku.

POMÁHA ZLEPŠIŤ SPÁNOK
PRE DOBRÚ NÁLADU
ZMIERŇUJE PRÍZNAKY HORÚČKY

 

Pripisujú sa jej omladzujúce účinky. Verí sa, že je schopná uzdraviť veľa chorôb a nadobudnúť vnútorný pokoj. Ovocie Noni sa v polynézskej medicíne aplikovalo ako liek na rôzne typy infekcií plesňových, bakteriálnych alebo vírusových.

Ovocie Noni je zdrojom serotonínu nazývaným tiež hormónom šťastia a melatonínov, ktorých správna hladina zodpovedá za blahobyt a dobrú náladu. Je tiež zárukou spokojného spánku a udržania cyrkadiánnych rytmov tela. Vysoká úroveň obsahu serotonínu môže mať vplyv na libido.

Podľa toho je nazývaná ovocím lásky. Aktívne zložky obsiahnuté v Indiánskej moruši podporujú vylučovanie tráviacich štiav a podporujú chuť do jedla.

 

Zloženie:
– šťava z plodov ovocia noni. Vyprodukované z koncentrovanej šťavy plodov noni. Pasterizované

Výrobca: EkoMedica SK
Obsah balenia: 500ml
Dostupnosť: Skladom
 ks