Domov    E-shop    Šťavy    Šťava Acai 100% 500ml

Šťava Acai 100% 500ml

12,00 €Pôsobí regeneračne na steny ciev, zlepšuje ich elasticitu a znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Detoxikuje organizmus a spomaľuje proces starnutia buniek. Pomáha pri vyprázdňovaní a tým pri chorobám tráviaceho traktu. Podporuje regeneráciu svalov, posilňuje kosti, chrupavky a redukuje hmotnosť. Pomáha pri všetkých druhoch vírusových ochorení.

BOHATÝ ANTIOXIDANT
UPRAVUJE HLADINU CHOLESTEROLU
PRÍRODNÝ ZDROJ ENERGIE

 

Je veľmi účinný antioxidant, ktorý prispieva k detoxikácii organizmu. Navyše pôsobí regeneračne na steny ciev, čím zlepšuje ich elasticitu a znižovanie hladiny cholesterolu v krvi. Priaznivo pôsobí na vyprázdňovanie a taktiež pri mnohých problémoch tráviaceho traktu. Je vynikajúcim doplnkom pre športovcov, pretože podporuje regeneráciu svalov pri zvýšenej fyzickej aktivite. Posilňuje tieť kosti, chrupavky a redukuje hmotnosť. Účinne prispieva pri riešení všetkých druhov vírusových ťažkostí.

 

Skladujte po otvorení v chladničke a spotrebujte do troch týždňov od otvorenia. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a uchovávajte mimo dosahu malých detí.

 

 

Užívajte 25 ml 1-2 krát denne minimálne pol hodiny pred jedlom. Maximálna denná dávka je 50 ml a obsahuje 50 ml šťavy acai a 120 mg vitamínu C, čo predstavuje 150% doporučenej dennej dávky. Maximálnu dennú dávku neprekračujte. Pred každým použitím pretrepte.

Výrobca: EkoMedica SK
Obsah balenia: 500ml
Dostupnosť: Skladom
 ks