Domov    E-shop    Šťavy    EKOVIT MULTIVITAMÍN

EKOVIT MULTIVITAMÍN

19,80 €
  Novinka
EKOVIT MULTIVITAMÍN – tekutý doplnok výživy obsahujúci komplex prírodných vitamínov C, D, E, K a vitamínov skupiny B. Pasterizované.
VITAMÍNY PANMOL® – komplex prírodných vitamínov B, vitamínov C, D, E a K získaných z quinoa (Chenopodium quinoa Willd.), ovocia cerola, húb Blakeslea trispora a slnečnice. PANMOL® VITAMINS je registrovaná ochranná známka spoločnosti vis vitalis gmbh.
Zloženie: šťava z cvikle z koncentrovanej šťavy, šťava z arónie z koncentrovanej šťavy, šťava z červeného hrozna z koncentrovanej šťavy, paradajkový prášok, VITAMÍNY PANMOL® – komplex prírodných vitamínov (vitamín Dvitamín E, vitamín K, vitamín C, tiamín, riboflavín, niacín, vitamín B6, kyselina listová, vitamín B12, biotín, kyselina pantoténová), prírodná malinová aróma s´ďalšími prírodnými arómami, prírodná aróma regulátor kyslosti – kyselina citrónová, Palmyra Jaggery obsahujúca prírodný vitamín B12, šípkový extrakt (Rosa canina) štandardizovaný na vitamín C, prírodná príchuť.
Odporúčaná dávka: 50 ml denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada (náhrada) pestrej stravy. Pred použitím dobre pretrepte. Na dne fľaše sa môže vyzrážať sediment prírodného pôvodu.

Výrobca: EkoMedica SK
Obsah balenia: 1000ml
Dostupnosť: Skladom
 ks