Domov    E-shop    Prírodné vitamíny    Natural Multivitamín 250g

Natural Multivitamín 250g

18,50 €Komlex Vitamínov skupiny B a vitamínov C,D,E,A,K

 

Zloženie: Spráškované šťavy: z cvikly ( Beta vulgaris L), čiernej ríbezle ( Ribed nigra L ), prášok z paradajok ( Solanum lycopersicum).

Spráškované šťavy z mrkvy ( Daucus carota), bieleho hrozna (Vitis vinifera), prírodná aróma PAMNOL VITAMINS – komplex prírodných vitamínov(vitamín D, vitamín E, vitamín K, vitamín C, tiamín, riboflavín, niacín, vitamín B6, kyselina listová, vitamín B12, biotín, kyselina pantoténová, spráškovaná slivková šťava, spráškovaná jablková šťava ,prírodná aróma, extrakt zo špenátových listov (Spinacia oleracea),10:1, protihrudkujúca látka VEGESIL– oxid kremičitý (z ryže), extrakt z kelu ( Brassica oleracea ) 20:1,Palmyra Jagguery s obsahom prírodného vitamínu B12

 

Produkt je určený pre deti staršie ako 3 roky veku a dospelé osoby.

 

Odporúčané dávkovanie: deti staršie ako 3 roky 10 g (2 odmerky) 1 x denne.

Dospelí od 10 g (2 odmerky) do 20g (4 odmerky) produktu denne. Odporúča sa postupné zvyšovanie dennej dávky.

 

Prášok rozpustite vo vlažnej vode alebo k nemu pridajte mlieko či jogurt.

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený na užívanie ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Ukladajte mimo dosahu detí. Tehotné a dojčiace ženy by konzumácii prípravku mali konzultovať s lekárom. Výrobok neužívajte pri neznášanlivosti niektoré zložky prípravku. Obsahuje pohlcovač vlhkosti, ktorý nie je určený na konzumáciu! Obsahuje odmerku 5 g.

BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTOV

Výrobca: EkoMedica SK
Obsah balenia: 250g
Dostupnosť: Skladom
 ks