Natural Imunity 250g

18,50 €Kombinácia prírodného vitamínu C, extraktu z čiernej bazy, vitamínu D s kmeňom baktérií lactobacillus paracasei MCC1849 a rozpustnou vlákninou. Výživový doplnok v prášku s chuťou čiernych ríbezlí a čiernej bazy.

 

Zloženie: Spráškovaná šťava z čiernej ríbezle ( Ríbes nigrum)( 51,1%), Sunfiber – patentovaná receptúra rozpustnej vlákniny z indických guarových bôbov ( Cyamopsis tetragonolobus L), extrakt plodov z čiernej bazy ( Sambucus nigra L), štandardizovaný na polyfenoly a antokyanidíny , prírodná malinová aróma s inými prírodnými arómami, protihrudkujúca látka VEGESIL– oxid kremičitý (z ryže), extrakt z plodou aceroly ( Malpighia glabra), štandarizovaný na vitamín C, spráškovaná šťava z malín, prírodná aróma LAC – Shield – inaktivovaný kmeň baktérii Lactobacillus paracasei MCC1849, vitamín D ( Cholekalciferol).

 

Produkt je určený pre deti staršie ako 3 roky veku a dospelé osoby.

 

Odporúčané dávkovanie: deti staršie ako 3 roky 10 g (2 odmerky) 1x denne.

Dospelí od 10 g (2 odmerky) do 20g (4 odmerky) produktu za deň. Odporúča sa postupné zvyšovanie dennej dávky.

 

Prášok rozpustite vo vlažnej vode alebo k nemu pridajte mlieko či jogurt.

Prášok sa veľmi ľahko rozpúšťa v nápojoch alebo potravinách bez zmeny ich chuti a textúry.

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený na užívanie ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

 

Ukladajte mimo dosahu detí. Tehotné a dojčiace ženy by konzumácii prípravku mali konzultovať s lekárom. Výrobok neužívajte pri neznášanlivosti niektoré zložky prípravku. Obsahuje pohlcovač vlhkosti, ktorý nie je určený na konzumáciu! Obsahuje odmerku 5 g.

BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTOV


Výrobca: EkoMedica SK
Obsah balenia: 250g
Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.