Domov    E-shop    Osobná starostlivosť    Holiace strojčeky, Depilátory...    Holiaci strojček Braun Silk&Soft LS5560 fialový

Holiaci strojček Braun Silk&Soft LS5560 fialový

61,90 €

Zbavte telo nechcených chĺpkov počas chvíľky, v pohodlí domáceho prostredia a úplne bezpečne. Spoločnosť Braun vytvorila holiaci strojček Lady Style 5560, ktorý sa svojou plávajúcou manžetou zvládne dokonale prispôsobiť krivkám vášho tela, aby odstránil chĺpky priamo pri pokožke jediným ťahom. Prístroj zvládne holiť krátke aj dlhšie chĺpky bez nepríjemného trhania.

Bezdrôtová i sieťová prevádzka

Na výber máte aj to, či využijete prevádzku pri zapojení do elektriny, alebo sa nebudete obmedzovať prekážajúcimi káblami a vyberiete si akumulátorovú prevádzku. Prístroj sa nabije na 100 percent za obyčajnú jednu hodinu. Batérie zaistia neobmedzený výkon zariadenia až po dobu 40 minút, čo vám dáva viac ako dostatok času na dôkladné oholenie celého tela. Strojček má jednu univerzálnu rýchlosť, stačí ho preto len zapnúť a nemusíte strácať čas zložitým nastavovaním jednotlivých parametrov.

 

Kľúčové vlastnosti

  • jemne a bezbolestne oholí chĺpky po celom tele
  • dokonale kopíruje krivky tela
  • jednoduchá údržba vďaka možnosti opláchnutia prúdom vody
  • pohodlné používanie s bezdrôtovou prevádzkou

Dostupnosť: pocet na sklade 1 ks
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.