Epilátor Panasonic ES-EL7B-N503 zlatý

104,90 €   90,00 €   Zľava: 14.2 %

Hebká a hladká pokožka je snom snáď každej ženy. Panasonic ES-EL7B-N503 je výkonný a spoľahlivý dámsky epilátor určený na použitie nasucho i namokro. Oproti bežnému holeniu odstráni chĺpky aj s korienkami, dokonale hebkú pokožku si tak užijete až po dobu 4 týždňov. Celý proces epilácie je navyše jednoduchý, rýchly a dôkladný. Epilátor dosahuje vynikajúce výsledky. V porovnaní s obvyklými modelmi má o 30% širšiu hlavu, jedným ťahom tak odstráni viac chĺpkov.

Dôkladná a účinná epilácia každým ťahom

K dispozícii má 3 úrovne rýchlosti, a to jemný, normálny a intenzívny režim. Medzi jednotlivými stupňami môžete ľahko prepínať jednoduchým stlačením jedného tlačidla. Prístroj je vybavený LED osvetlením, aby vám žiadny chĺpok neunikol. Možno ho použiť aj v kombinácii s gélom alebo holiacou penou, ktorú nanesiete priamo na holiacu hlavicu pre vytvorenie jemnej peny. Tá obklopí každý chĺpok, ktorý potom jemne od korienka odstránite.

 

Kľúčové vlastnosti:

  • Dámsky epilátor pre krásnu hladkú pokožku tela s dlhodobým efektom
  • Vodotesný dizajn umožňuje epiláciu nasucho aj namokro
  • Bezdrôtová prevádzka na jedno nabitie ponúka až 30-minútové používanie
  • Flexibilná, o 90°  výkyvná hlavica, sa prispôsobí všetkým krivkám celého tela
  • Praktické LED osvetlenie, aby vám neunikol žiadny chĺpok

Dostupnosť: pocet na sklade 1 ks
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.