Domov    E-shop    Oleje    Pupalka 100% olej 100ml

Pupalka 100% olej 100ml

11,20 €Má schopnosť zmierňovať príznaky ekzémov a kožných problémov. Pomáha s nervovými ťažkosťami, zníženou kvalitou vlasov a nechtov, s vysokou hladinou cholesterolu a krvným tlakom. Podporuje imunitu, psychickú vyrovnanosť, eliminuje príznaky predmenštruačného syndrómu. Má tiež schopnosť znížiť nepríjemné bolesti kĺbov a intenzitu opuchov.

EKZÉMY A KOŽNÉ PROBLÉMY
POMÁHA PRI BOLESTIACH KĹBOV
UPRAVUJE HLADINU CHOLESTEROLU A KRVNÝ TLAK

 

Pupalkový olej je predovšetkým zdrojom omega-6 nenásytených mastných kyselín, konkrétne kyseliny gamalinolénovej (GLA). Denná odporúčaná dávka pre dospelého jedinca predstavuje asi pol gramu a človek ju získava výlučne z potravín. Ak táto významná esenciálna kyselina v organizme chýba, telo upozorňuje na jej nedostatok napríklad kožnýrni problémami, nervovými ťažkosťami, zníženou kvalitou vlasov a nechtov.

Je dokázané, že kyselina gamalinolénová ako reprezentantka omega-6 nenasýtených mastných kyselín znižuje vysokú hladinu cholesterolu a krvný tlak, podporuje imunitu, psychiku vyrovnanosť, eliminuje príznaky predmenštruačného syndrómu, migrény atď. Okrem GLA sú v pupalkovom oleji zastúpené vitamíny skupiny B, vápnik a horčík.

Pupalkový olej má tiež schopnosť znížiť nepríjemné bolesti kĺbov i intenzitu opuchov. Medzi prvé oblasti použitia pupalkového oleja patrila schopnosť zmierňovať príznaky ekzému. Nesmieme zabudnúť ani na výrazné stimulačné účinky na metabolizmus človeka.

Zloženie:

 

 olej zo semienok pupalky, surový, lisovaný za studena.

Výrobca: EkoMedica SK
Obsah balenia: 100ml
Dostupnosť: Skladom
 ks