Domov    E-shop    LIVSANE    Tehotenstvo + obdobie dojčenia2 - 30 + 30 tabliet

Tehotenstvo + obdobie dojčenia2 - 30 + 30 tabliet

18,90 €

Tehotenstvo + obdobie dojčenia 2 bol osobitne vytvorený na uspokojenie zvýšených výživových potrieb u tehotných žien od 2. trimestra gravidity a u dojčiacich matiek. V tejto významnej etape života sa u žien mení potreba výživných látok, pretože ich dodávajú aj svojmu dieťaťu. Prípravok LIVSANE Pregnancy + Breastfeeding period 2 dodáva matkám a ich deťom potrebné výživné látky cieleným spôsobom – od 13. týždňa tehotenstva až do skončenia obdobia dojčenia.

Od 13. týždňa gravidity je okrem folátu obzvlášť dôležitá aj DHA (polynenasýtená omega-3 mastná kyselina). Príjem DHA u matky prispieva k normálnemu vývoju mozgu a očí plodu a dojčených detí.***

Folát (kyselina listová a metafolín®*) sa podieľa na procese delenia buniek a prispieva k zachovaniu správnej krvotvorby a rastu tkanív matky v tehotenstve. Prípravok LIVSANE Femifolin 2 obsahuje ako zdroj folátu kombináciu kyseliny listovej a metafolínu®*. Metafolín®* telo nemusí premieňať na jeho aktívnu formu, je ihneď využiteľný. Kombinácia týchto dvoch zložiek zaisťuje dostatočný príjem folátu aj u žien s poruchami metabolizmu, ktoré sťažujú premenu folátu v tele.

Zdravie matky a jej dieťaťa navyše podporujú i ďalšie vitamíny a minerály obsiahnuté v prípravku LIVSANE Pregnancy + Breastfeeding period 2. Sú to napríklad:

  • vitamín C prispievajúci k tvorbe kolagénu pre správnu funkciu kostí;
  • vitamín D prispievajúci k zachovaniu zdravých kostí;
  • selén a zinok prispievajúce k zachovaniu správnej funkcie imunitného systému;
  • niacín a kyselina pantoténová prispievajúce k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania;
  • vitamín B12 prispievajúci k zachovaniu správneho metabolizmu homocysteínu;
  • železo prispievajúce k zachovaniu správnej tvorby červených krviniek a hemoglobínu;
  • vitamín E prispievajúci k ochrane buniek pred oxidačným stresom;
  • vitamín B2 prispievajúci k zachovaniu správnej funkcie nervového systému;
  • jód prispievajúci k zachovaniu správnej tvorby hormónov štítnej žľazy a fyziologickej funkcie štítnej žľazy.
  • Neobsahuje lepok ani laktózu. Neobsahuje bravčovú želatínu.

 

Dávkovanie a spôsob užívania

Odporúča sa užívať 1 tabletu a 1 kapsulu denne spolu s dostatočným množstvom tekutín.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu a zdravý spôsob života. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia pri teplote do 25 °C.

  Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.