Domov    E-shop    LIVSANE    Šampón proti všiam a hnidám 100 ml

Šampón proti všiam a hnidám 100 ml

12,10 €   10,90 €   Zľava: 9.92 %

Šampón vyvinutý ako rýchle, jednoduché a účinné ošetrenie proti všiam a hnidám.

 • Môže byť použitý celou rodinou v prípade vážneho napadnutia.
 • Neobsahuje chemické insekticídy a vši ani hnidy si nemôžu proti nemu vytvoriť ochranu.
 • Jeho zloženie na báze kokosového oleja zabíja vši a hnidy tým, že ich udusí. Po 15 minútach kontaktu so šampónom sa 100% vší považuje za mŕtve.
 • Zloženie bolo overené vo francúzskom laboratóriu špecializujúcom sa na ektoparazity.
 • Čistiace a peniace vlastnosti šampónu z neho robia vhodnú náhradu za obvyklý šampón.

   

  Dávkovanie a spôsob užívania

  Pred použitím sa fľaštička pretrepe. Šampón sa nanesie na mokré alebo suché vlasy. Nechá sa pôsobiť 15 minút. Dôkladne sa opláchne. Vlasy sa dôkladne rozčesávajú, aby sa odstránili vši a hnidy. Po každom použití sa hrebeň utrie tak, aby nedošlo k opätovnému zamoreniu. Šampón sa aplikuje najmenej 3-krát, medzi jednotlivými aplikáciami je interval 7 dní.

  Upozornenie

  Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Len na vonkajšie použitie. Neprehĺtať. Neaplikovať na poranenú kožu. Vyvarovať sa kontaktu s očami a sliznicami. V prípade náhodného kontaktu dôkladne opláchnuť čistou vodou. Niektoré zložky môžu vyvolať alergickú reakciu. Ak sa objaví podráždenie alebo sa objavia iné príznaky precitlivenosti, liečba sa ihneď ukončí. Pri náhodnom požití ihneď vyhľadať lekársku pomoc. Uchovávať mimo dosahu detí. Chrániť pred chladom, teplom a svetlom.

 •   Dostupnosť: Skladom
   ks
  

   

  MEDIVITAL

   

  Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.