Domov    E-shop    LIVSANE    Pastilky s islandským lišajníkom 40 kusov

Pastilky s islandským lišajníkom 40 kusov

5,30 €   4,90 €   Zľava: 7.55 %

Prostriedok pre upokojenie suchého kašľa a chrapotu. S islandským lišajníkom a vitamínom C. Islandský lišajník, sa prevažne vyskytuje vo vyšších nadmorských výškach, je obľúbený pre svoj efekt ochrany slizníc. Látky LIVSANE Pastiliek s islandským lišajníkom pokrývajú podráždené sliznice v ústach a krku ako ochranný film, ktorý ich chráni pred ďalším podráždením. Tým môže byť zmiernený suchý kašeľ a chrapot. S príchuťou čiernych ríbezlí a mäty. Bezlepkové, bez laktózy a bez cukru. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Dávkovanie a spôsob užívania

Cmúľajte 1 až 2 pastilky niekoľkokrát denne podľa potreby. Pastilky s islandským lišajníkom možno užívaťť dlhšiu dobu. Pokiaľ nedôjde k žiadnemu zlepšeniu symptómov po 7 dňoch liečby, odporúča sa konzultácia s lekárom alebo lekárnikom.

Upozornenie

Pastilky s islandským lišajníkom sa nesmú používať, ak existuje nejaká precitlivenosť alebo alergická reakcia na ktorúkoľvek zložku prípravku. Tento zdravotnícky prostriedok obsahuje maltitol a steviu. V prípade známej neznášanlivosti s týmito náhradami cukru sa má liek užívať len po konzultácii s lekárom alebo lekárnikom. Nadmerná spotreba môže mať laxatívne účinky (kvôli náhradám cukru). Počas tehotenstva alebo počas dojčenia sa majú užívať len po konzultácii s lekárom alebo lekárnikom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov (aby sa zabránilo možnému prehltnutiu).

  Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.