Domov    E-shop    LIVSANE    Hrejivá náplasť 13 x 9,5 cm 2 kusy

Hrejivá náplasť 13 x 9,5 cm 2 kusy

5,90 €

Hrejivá náplasť uvoľňuje bolesti svalov chrbta a v oblasti ramien. Jemné, upokojujúce teplo po dobu najmenej 8 hodín. Flexibilná náplasť vhodná pre pokožku, ktorá je po použití ľahko odstrániteľná.

Použitie

Uistite sa, že je pokožka v mieste aplikácie suchá a čistá. Otvorte vrecko ručne (nerežte) a vyberte hrejivú náplasť. Opatrne odlepte ochrannú fóliu zo zadnej strany hrejivej náplasti. Aplikujte lepivú stranu hrejivej náplasti na kožu v mieste bolesti. Po použití hrejivú náplasť opatrne odstráňte. Hrejivá náplasť sa aktivuje vzduchom - preto by malo byť vrecko otvorené len pred použitím hrejivej náplasti.

Upozornenie

Pri nevhodnom použití môže hrejivá náplasť spôsobiť popáleniny aj pri nízkych teplotách! Dodržujte všetky pokyny a kontraindikácie uvedené v priloženej písomnej informácii a v pravidelných intervaloch kontrolujte oblasť použitia! Uistite sa, že vzduch môže cirkulovať nad hrejivou náplasťou a nepôsobí žiadny tlak. Ak sa hrejivá náplasť stáva nepríjemne horúcou, musí byť aplikácia okamžite prerušená. Nepoužívajte počas spánku.

  Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.