Domov    E-shop    LIVSANE    Horúce lesné ovocie 10 vreciek

Horúce lesné ovocie 10 vreciek

2,80 €

Dostatočné zásobovanie tela vitamínmi a minerálmi významne prispieva k udržaniu zdravia vo všetkých vekových kategóriách. LIVSANE Horúce lesné ovocie je bez cukru a bohatý na vitamín C, vitamín D, horčík a zinok.

* Vitamín D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému u detí a dospelých. Naviac je potrebný pre zdravý rast a vývoj kostí u detí. Vitamín C a zinok prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Horčík prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému a k zníženiu únavy a vyčerpania.

Pomáha pri zahriatí ako horúci nápoj v zime, rovnako ako osviežuje formou studeného nápoja v lete. S lahodnou malinovo-brusnicovou príchuťou. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Bez lepku a laktózy.

Dávkovanie a spôsob užívania

Obsah jedného vrecka sa zmieša za stáleho miešania s horúcou (nie vriacou) alebo studenou vodou (približne 150 ml). Vypije sa 1 krát denne.

Upozornenie: Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého spôsobu života. Uchovávať mimo dosahu malých detí. Uchovávať v suchu.


  Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.