Domov    E-shop    LIVSANE    Detský sirup proti kašľu 150 ml

Detský sirup proti kašľu 150 ml

7,30 €   6,80 €   Zľava: 6.85 %

Zdravotnícka pomôcka, detský sirup proti kašľu je vhodný na použitie v prípade suchého šteklivého kašľa, bolesti hrdla a chrapotu.. S medovou príchuťou. Pre deti od 1 roku a dospelých.

  • Na zmiernenie podráždenia slizníc v ústach a hrdle a súvisiaceho suchého šteklivého kašľa a bolesti v krku.
  • Obsiahnutá zložka extrakt z islandského machu pokrýva dráždivé ústne sliznice a hltan ako ochranný film, aby ich chránila pred ďalšími podráždeniami.
  • Upokojujúci účinok, ktorý zabraňuje rozvoju kašľa, je spôsobený obsiahnutými slizovitými látkami vo výrobku.
  • Bez pridaného cukru, alkoholu (etylalkoholu), lepku a laktózy.

 

Dávkovanie a spôsob užívania

Pred použitím dobre pretrepať. Pre presné dávkovanie použit odmerku. Deti od 1 do 8 rokov: 2 krát denne 5 ml Deti a dospievajúci od 8 do 16 rokov: 3 až 4 krát denne 5 ml Dospelí: 3 až 4 krát denne 10 ml Pre deti môže byť sirup proti kašľu zriedený napr. s čajom alebo teplou vodou.

Upozornenie

Nemá sa užívať nepretržite dlhšie ako 2 týždne. Ak nedôjde k zlepšeniu príznakov po 14 dňoch liečby, objaví sa horúčka alebo existuje podozrenie na vážne ochorenie, vyhľadajte lekársku pomoc. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky! Uchovávajte mimo dosahu detí! Produkt sa má použiť do 14 dní po otvorení.

  Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.