Domov    E-shop    LIVSANE    Chladivý sprej 150 ml

Chladivý sprej 150 ml

4,70 €

Chladivý sprej poskytuje rýchle schladenie u akútnych modrín alebo výronov, a tým zmierňuje bolesť. Je pripravený na okamžité použitie a ľahko sa aplikuje.

Použitie

Len pre externé použitie. Pred použitím dôkladne pretrepať. Nádobka sa drží vo zvislej polohe. Niekoľko krátkych strekov sa nasmeruje priamo na postihnuté časti tela zo vzdialenosti cca. 15 cm. Striekanie sa zastaví, akonáhle sa na koži objaví biela vrstva. Nadmerné alebo neadekvátne používanie môže spôsobiť povrchné omrzliny. Ak sa bolesť vracia po ošetrení postrekom, sprej môže byť aplikovaný opakovane.

Upozornenie

Sprej je pod tlakom. Mohol by explodovať, keby bol horúci. Veľmi horľavý aerosól. Nikdy nestriekať do otvoreného ohňa alebo iných zdrojov vznietenia. Chrániť pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvorenými plameňmi a inými zdrojmi vznietenia. Nefajčiť. Zabrániť kontaktu s očami, sliznicami alebo otvorenými ranami. V prípade kontaktu s očami ich dôkladne opláchnuť pod tečúcou vodou z vodovodu. Nikdy nestriekať priamo na niekoho. Uchovávať mimo dosahu detí. Používať iba na určený účel. Pri použití v uzavretých priestoroch zabrániť vytváraniu výbušných zmesí dostatočným vetraním. Recyklovať iba prázdne spreje.

  Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.