Domov    E-shop    LIVSANE    B12 životná sila 10 x 10 ml

B12 životná sila 10 x 10 ml

12,90 €

Výživový doplnok s vitaminmi B a aminokyselinami (B12 Vital Power). Obsahuje cukor a sladidlá. S príchuťou čiernych ríbezlí. Bez lepku a laktózy. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

* Vitamíny B12, B2 a B6 prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.

* Vitamíny B12, B1, B2 a B6 prispievajú k normálnemu fungovaniu nervového systému.

* Vitamíny B12 a B6 prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

 

Dávkovanie a spôsob užívania

* Odporúča sa vypiť obsah čerstvo zarobeného roztoku - jednej fľaštičky raz denne.

* Otočí sa uzáver pevne doprava až na doraz (viď. šípky na viečku) tak, aby sa uvolnill vonkajší ochranný krúžok a komora vnútri viečka. Vitamínový prášok sa potom vsype do kvapaliny.

* Dobre sa fľaška s nápojom pretrepe.

* Otočením viečka doľava sa fľaša otvorí a vypije sa jej obsah.

 

Upozornenie

Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu a zdravý spôsob života. Uchovávať mimo dosahu malých detí. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a deti do 14 rokov. Odporúča sa užívať nie dlhšie ako 2 týždne bez prerušenia. Skladovať v suchu, chránené pred svetlom a do 25 ° C. Výrobok obsahuje prírodné zložky, ktoré môžu pri skladovaní spôsobiť zmeny farby a chuti. To nemá žiadny vplyv na kvalitu výrobku.

  Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.