Domov    E-shop    LIVSANE    Antialergické pastilky 24 kusov

Antialergické pastilky 24 kusov

5,40 €

Zdravotnícka pomôcka na prevenciu a liečenie alergických prejavov v ústach a v krku spôsobených inhalačnými alergénmi, napr. peľ, domáci prach a srsť zvierat. S klinicky testovanou a patentovanou účinnou látkou Ectoin®, ktorá je tvorená mikroorganizmami žijúcimi v extrémnych prostrediach (napr. soľné jazerá, ľadové púšte, horúce pramene) na ochranu pred prevládajúcimi environmentálnymi faktormi.

Vytvárajú prirodzenú a zvlhčujúcu ochrannú vrstvu na podráždených slizniciach v ústach, v krku a v hltane.

Pôsobia proti podráždeniu a bolestiam v krku spôsobenými alergiami.

Účinnosť je založená na 100% prírodných zložkách.

S medovo-citrónovou príchuťou. Neobsahuje lepok, laktózu, cukor ani konzervačné látky. Vhodný pre vegetariánov.

Dávkovanie a spôsob užívania

Pastilku pomaly rozpustiť v ústnej dutine. Odporúča sa dávkovanie 1x pastilka každé 3 hodiny alebo podľa potreby aj častejšie. Odporúčaná denná dávka maximálne 10 pastiliek.

Upozornenie

Vhodné pre deti od 6 rokov. Nepoužívať pri poraneniach ústnej dutiny a krku, tiež po operáciách. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Použitie počas tehotenstva alebo dojčenia by sa malo konzultovať s lekárom alebo lekárnikom.

  Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.