Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Kofeín - kozmetická sada (gél 250ML, šampón 250ML)

Kofeín - kozmetická sada (gél 250ML, šampón 250ML)

7,00 €Kozmetický balíček s kofeínom a olivovým olejom. Kozmetická sada obsahuje sprchový gél 250 ml a vlasový šampón 250 ml s kozmetickým olejom z olív a ďalšie látky zabraňujúce nadmernému vysušovaniu pokožky.

 

Krémový sprchový gél s kofeínom a olivovým olejom 250 ml. Sprchový gél využívajúci najnovšie poznatky o pôsobení kofeínu v kozmetike. Je vhodný na umývanie celého tela. Obsahuje kozmetický olej z olív (Olea Europaea) a ďalšie látky zabraňujúce nadmernému vysušovaniu pokožky pri umývaní a zanecháva ju hebkú a jemnú av dobrej kondícii.

 

Vlasový šampón s kofeínom 250 ml. Vlasový šampón využívajúci najnovšie štúdie o pôsobení kofeínu na vlasové folikuly. Je vhodný pre všetky druhy vlasov. Receptúra ​​obsahuje látky zabraňujúce nadmernému vysušovaniu vlasovej pokožky a vlasov pri umývaní a zanecháva ich hebké a jemné.


Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.