Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Ruža    Boho Style, kozmetický balíček - Ruža

Boho Style, kozmetický balíček - Ruža

9,90 €Boho Style kozmetické darčekové balenie - sprchový gél 250ml, toaletné mydlo 145 g a vlasový šampón 250 ml s extraktmi šípku a ruže. Jemná kozmetika, ktorá vytvorí bohatú penu, je vhodná na každodenné použitie, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

 

Sprchový gél s extraktmi zo šípok a kvetov ruže 250 ml – jemný prípravok osobnej hygieny vhodný na umývanie celého tela, s podmanivou modernou vôňou. Je obohatený o kozmetický olivový olej a kvalitné extrakty z plodov šípky (Rosa Canina) a kvetov ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky. V kombinácii s kvalitnými umývacími zložkami receptúry vznikol prípravok s jemným pôsobením na pokožku. Bohatá pena je vhodná na každodenné použitie, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

 

Toaletné mydlo s glycerínom, extraktom z bylín a vôňou ruže 145 g. Jemné toaletné mydlo s glycerínom a extraktmi harmančeka pravého (Chamomilla recutita L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.), šalvie lekárskej (Salvia). (Urtica dioica L.) a brezy bielej (Betula albumu L). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

 

Vlasový šampón s extraktmi zo šípok a kvetov ruže 250 ml. Jemný vlasový šampón vhodný pre všetky druhy vlasov. Špeciálne zloženie prispieva k vysoko kvalitnej starostlivosti o vlasy, hygiene pokožky a jej vitalite. Prípravok obsahuje extrakty z plodov šípky (Rosa Canina) a kvetov ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky, prispievajúce k šetrnému umývaniu vlasov a napomáhajú ich udržiavať prirodzene hebké a jemné.

Dostupnosť: pocet na sklade 1 ks
 ks