Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Mŕtve more - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

Mŕtve more - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

7,00 €

Kozmetický darčekový balíček Mŕtve more - sprchový gél 250 ml a vlasový šampón 250 ml. Jemná kozmetika s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora. Kozmetická sada je krásny darček pre ženu.

 

Kozmetická sada Mŕtve more obsahuje sprchový gél 250 ml a vlasový šampón 250 ml s extraktom z morských rias a solí z Mŕtveho mora.

 

Sprchový gél s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora 250 ml. Originálny sprchový gél s produktmi mora. Je vhodný na umývanie celého tela. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržovať pokožku aj vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

 

Vlasový šampón s extraktom morských rias a solí z Mŕtveho mora 250 ml. Originálny šampón s produktmi mora. Je vhodný na umývanie všetkých druhov vlasov. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržovať pokožku hlavy a vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.


Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.