Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Levanduľa    Levanduľa - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

Levanduľa - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

7,00 €Darčekové balenie levanduľovej kozmetiky - krémový sprchový gél 250 ml a vlasový šampón 250 ml s extraktom z bylina a vôňou levandule. Krásny voňavý darček pre ženu. Vyrobené v Českej republike.

 

Krémový sprchový gél s olivovým olejom, extraktom z bylín, jogurtovou aktívnou zložkou a vôňou levandule 250 ml. Je vhodný na umývanie celého tela. Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodarnými účinkami olivového oleja, jogurtu a extraktov zo žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.), harmančeka pravého (Chamomilla recutita L.), brezy bielej (Betula alba L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officina .) a šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.) na pokožku. Obsahuje mliečne frakcie bohaté na proteíny, fermentované jogurtovými kultúrami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahom laktózy, vitamínu A, vitamínov skupiny B a minerálov.

 

Jemný vlasový šampón s extraktom brezy a vôňou levandule 250 ml. Nový vlasový šampón s osvedčenou zmesou extraktov z brezy bielej (Betula alba L.), žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.), harmančeka pravého (Chamomilla recutita), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.) a šalvie lekárskej (Salvia officinalis , ktoré v kombinácii s jemnými aktívnymi látkami šampónu podporujú čistiace a účinky na vlasy a pokožku. Je vhodný pre všetky typy vlasov, umýva šetrne a ľahko sa oplachuje.

Dostupnosť: pocet na sklade 2 ks
 ks