Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Konopný olej    Konopný olej - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

Konopný olej - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

7,00 €Kozmetický darčekový balíček konopnej kozmetiky obsahuje sprchový gél 250 ml a vlasový šampón 250 ml. Konopná kozmetika obsahuje kvalitný olej zo semien konope, ktorý napomáha udržovať pokožku prirodzene hebkú a jemnú.

 

Konopný krémový sprchový gél s konopným olejom 250 ml. Obsahuje kvalitný olej zo semien konope (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodný emollient, zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku a napomáha ju udržovať prirodzene hebkú a jemnú. Sprchový gél je vhodný na každodenné použitie, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú.

 

Konopný vlasový šampón s konopným olejom 250 ml. Špeciálne zloženie prispieva k vysoko kvalitnej starostlivosti o vlasy, hygiene pokožky a jej vitalite. Vďaka originálnej receptúre s obsahom kvalitného oleja zo semien konope (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodný emollient, zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku aj vlasy a napomáha ich udržiavať prirodzene hebké a jemné.

Dostupnosť: pocet na sklade 2 ks
 ks