Domov    E-shop    Darčeková kozmetika    Hadí jed - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

Hadí jed - kozmetická sada (gél 250ml, šampón 250ml)

7,00 €Kozmetický balíček so syntetickým hadím jedom zložené zo sprchového gélu 250 ml a vlasového šampónu 250 ml. Obsahuje unikátny syntetický hadí jed, založený na tripeptidoch, ktoré pôsobia relaxačne na unavenú pokožku. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kozmetická surovina.

 

Sprchový gél s hadím jedom 250 ml. Obsahuje unikátny syntetický hadí jed, založený na tripeptidoch, ktoré majú podobný účinok ako peptid v jede Štrkáčovce Waglerova (Tropidolaemus wagleri), pôsobia relaxačne na unavenú pokožku a spolu vyváženým pH a ďalšími aditívami zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného . Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kozmetická surovina.

 

Vlasový šampón s hadím jedom 250 ml. Obsahuje unikátny syntetický hadí jed, založený na tripeptidoch, ktoré majú podobný účinok ako peptid v jede Štrkáčovce Waglerova (Tropidolaemus wagleri), pôsobia šetrne na ošetrované vlasy a pokožku a pomáha ich udržiavať prirodzene hebké, lesklé a jemné. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kozmetická surovina.

Dostupnosť: pocet na sklade 1 ks
 ks