Domov    E-shop    Šťavy    Šťava zázvor s citrónom, 250ml

Šťava zázvor s citrónom, 250ml

7,50 €

Šťava zázvor s citrónom, 250ml

 

ČISTÁ PRÍRODNÁ ŠŤAVA

Čistý objem: 250ml

Zloženie: Priamo lisovaná šťava z koreňa zázvoru  (Zingiber officimale Roscoe) 80%, priamo lisovaná citrónová šťava (Citrus limon)  19 %, koncentrovaná citrónová šťava 0,7%, extrakt z koreňa zázvoru (Zingiber officimale Roscoe)  4:1 . Bez pridaného cukru- obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Spôsob skladovania: po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do troch týždňov od otvorenia. Uchovávať mimo dosah malých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Spôsob užívania: 5 ml  2 krát denne.  Pred konzumáciou zrieďte vodou , pridajte do čaju alebo iného nápoja. Nepoužívajte bez riedenia. Neprekračujte odporúčanú dennú  dávku počas dňa.  Pred každým použitím pretrepať. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada pestrej stravy.  Neodporúča sa pre tehotné a dojčiace ženy a malé deti. Usadenina na dne fľaše nie je na zavadou.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na ktorúkoľvek zo zložiek produktu


Výrobca: EkoMedica
Obsah balenia: 250ml
  Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.