Natural Activity 250g

18,50 €VÝŽIVOVÝ DOPLNOK V PRÁŠKU 250 g

Komlex  prírodných Vitamínov skupiny B v kombináciis formulou suncurcumin

 

Zloženie: Spráškované  banánové pyré , organický práškovaný agátový sirup, organická sušená dužinaovocia baobabu ( Adamsonia digitata), prostriedok proti spekaniu VEGESIL– oxid kremičitý (z ryže) PAMNOL B COMPLEX  – komplex prírodných vytamínovskupiny B z klíčkouquinol ( Chenopodium guinoa Wild),( tiamín,riboflavín,naicín, vitamínB6, kyselina listová, vitamín B12, biotín,kyselina pantoténová) extrakt z plodov aceroly( 1,6%), ( Malpighia glabra) štandardizovaný na obsah vitamínu C, extrakt z plodov machovky peruanskej ( Physalis Peruviana) ( 0,8%), prírodná aróma, SunCurcumin – kombinácia Sunfiber- rozpustnej vlákniny z indickej guarovej fazule Cyamopsis tetragonolobus (L) s komplexom kurkumínu s y- cyklodextrínom (0,55%), Palmyra Jaggery s obsahom prírodného vitamínu B12

 

Produkt je určený pre deti staršie ako 3 roky veku a dospelé osoby.

 

Odporúčané dávkovanie: deti staršie ako 3 roky 10 g (2 odmerky) 1 x denne.

Dospelí od 10 g (2 odmerky) do 20g (4 odmerky) produktu denne. Odporúča sa postupné zvyšovanie dennej dávky.

 

Prášok rozpustite vo vlažnej vode alebo k nemu pridajte mlieko či jogurt.

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený na užívanie ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

 

Ukladajte mimo dosahu detí. Tehotné a dojčiace ženy by konzumácii prípravku mali konzultovať s lekárom. Výrobok neužívajte pri neznášanlivosti niektoré zložky prípravku. Obsahuje pohlcovač vlhkosti, ktorý nie je určený na konzumáciu! Obsahuje odmerku 5 g.

 

BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTOV


Výrobca: EkoMedica SK
Obsah balenia: 250g
Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.