Domov    E-shop    LIVSANE    Tekutý vitamín D , 10 ml

Tekutý vitamín D , 10 ml

5,90 €

Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí, zubov a normálnych svalových funkcií. Vitamín D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému u detí i dospelých. Vitamín D je potrebný pre zdravý rast a vývoj kostí u detí. Pri pravidelnom vystavení sa slnečnému žiareniu môže byť vitamín D tvorený samotným telom. Táto vlastná produkcia nie je vždy dostatočná kvôli rôznym faktorom, napr. nízkemu slnečnému žiareniu v jesenných a zimných mesiacoch, príliš krátkych pobytoch vonku atď. LIVSANE tekutý vitamín D umožňuje individuálne dávkovanie vitamínu D pre akýkoľvek životný štýl, rovnako ako flexibilné použitie (kvapky, v nápojoch alebo jedlách). Ideálne pre cestovanie. Vhodné pre vegetariánov, neobsahuje lepok a laktózu.

Dávkovanie a spôsob užívania

Deti od 4 rokov: 1 až 2 kvapky denne. Dospelí: 3 až 4 kvapky denne.

Upozornenie

Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu a zdravý spôsob života. Uchovávať mimo dosahu malých detí. Skladovať v suchu, chránené pred svetlom a do 25 ° C.

  Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.