Domov    E-shop    LIVSANE    Laktázové tablety 6000 FCC 100 tabliet

Laktázové tablety 6000 FCC 100 tabliet

11,90 €

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK S OBSAHOM LAKTÁZY: *Enzým laktáza zlepšuje trávenie laktózy u jedincov, ktorí majú ťažkosti s trávením laktózy. Intolerancia laktózy je jednou z najčastejších potravinových intolerancií. Laktóza je prirodzenou súčasťou mnohých potravín. Organizmus využíva pri spracovávaní laktózy prirodzený enzým – laktázu, ktorá štiepi laktózu na dve zložky (glukózu a galaktózu). Pri laktózovej intolerancii (čiastočnom alebo úplnom nedostatku laktázy) produkuje organizmus príliš malé množstvo laktázy, prípadne ju neprodukuje vôbec. Nestrávená laktóza sa teda dostáva do nižších častí čreva, kde ju rozkladajú črevné baktérie. Tento proces vedie k typickým príznakom, napr. tráviacim problémom a plynatosti. Ideálne nosievať so sebou. Bez lepku.

Dávkovanie a spôsob užívania

Pred každým jedlom alebo počas neho sa užije 1 tableta a zapije sa tekutinou. Dávkovanie je potrebné vyskúšať a individuálne upraviť podľa závažnosti laktózovej intolerancie a obsahu laktózy v jedle. Vzhľadom na rozdiely pri jednotlivých stupňoch intolerancie laktózy sa majú osoby trpiace touto intoleranciou informovať o spôsobe účinkovania tejto látky v ich strave.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu a zdravý spôsob života. Uchovávajte mimo dosahu detí.

  Dostupnosť: Skladom
 ks


 

MEDIVITAL

 

Našim cieľom ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny, v čo najširšom sortimente a čo najdostupnejších cenách. Ponúkame bio potraviny, potraviny pre celiatikov, diabetikov, výrobky racionálnej výživy a mnoho ďalších.